Lezhë/ Të rinjtë në Tale bëjnë objekt humori premtimin e kandidatit Gjoni

664

Kandidati dhe Kryetari aktual i Bashkisë, Pjerin Ndreu ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me të rinj në Tale.

Ndreu ka patur rastin të “thumbojë” kundërshtarin në gari në lidhje me premtimin aspak realistik të tij kur një ditë mëparë deklaroi se do ua shtronte rrugën për 6 muaj pasi të merrte detyrën.

Lexojeni të plotë statusin e Ndreut:

Sonte në Tale, me mbi 60 të rinjë të cilët me rezervuan një pritje plot optimizëm dhe entuziazëm ndaj dhe bashkëbisedimi mbi problematikat aktuale dhe zgjidhjet që mund të jepen ishte i hapur.

Me në krah rininë që do e kem prioritet absolut, do ia dalim të bëjmë diferencën.

Gënjeshtra opozitare se për 6 muaj do shtroj rrugët e Talës ishte bërë objekt tallje nga të rinjtë! 😂😂