Kryebashkiaku i Mirditës djeg shaminë e beqarisë!

Ish deputeti i PS-së dhe tashmë kryebashkiaku i Mirdites që në vitin 2015 i ka dhënë fund beqarisë. Bëhet fjalë për Ndrec Dedën, i cili sot ka djegur shamin e beqarisë.

Në një dasem tradicionale organizuar në një nga lokalet e kryeqytetit Kryebashkiaku i Mirditës, ka kurorëzuar lidhjen e tij me Larisa Mangupli.

Pjesëmarrës në dasem kanë qenë familjarë të qiftit, emra të njohur të artit në shqipëri por edhe pjestare të partise Socialise.

Fotot nga dasma e kryebashkiakut janë publikuar nga miqtë e tij pjesmarrës në ceremoni.