Parashikimi i motit, 20 Shkurt 2018

Vijon dominimi i vranësirave me reshje të përkohshme në të gjithë vendin ku dëbora pritet në zonat e thella malore. Edhe pasditja mbetet me vranësira...

Parashikimi i motit, 19 Shkurt 2018

Vijon moti me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin duke sjellë reshje të pakta shiu e dëbore në Lindje...

Parashikimi i motit, 18 Shkurt 2018

Moti dominohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në të gjithë vendin. Pasditja dhe mbrëmja vijojnë me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të...

Parashikimi i motit, 17 Shkurt 2018

Sipas IGJUEM ditën e sotme, e Shtunë, dt.17 Shkurt nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Temperaturat minimale dhe maksimale të...

Parashikimi i motit, 16 Shkurt 2018

Që në orët e para të ditës, kthjellimet dominojnë të gjithë territorin shqiptar. Edhe pasditja vijon nën ndikimin e motit të kthjellët ,por të ftohtë...

Parashikimi i motit, 13 Shkurt 2018

Shtrëngata shiu dhe dëborë do të shoqërojnë gjithë territorin e vendit gjatë ditës së sotme. Më të rrezikuara nga përmbytjet pritet të jenë zonat jugore,...

Parashikimi i motit, 12 Shkurt 2018

Kthjellime dhe vranësira të shpeshta dominojnë motin në të gjithë territorin ndërsa reshje të pakta shiu e dëbore pritet të bien në zona të...

Parashikimi i motit, 11 Shkurt 2018

Moti dominohet nga kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta, të cilat do të gjenerojnë reshje të pakta shiu e dëbore, kryesisht në zonat...

Parashikimi i motit, 10 Shkurt 2018

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit njofton se ditën e sotme në vendin tonë në zonat lokale do të ketë reshje të dobëta...

Parashikimi i motit, 9 Shkurt 2018

Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë motin deri në pas mesditës kur pritet shtim i vranësirave në pjesën më të madhe të vendit kryesisht në...
Reklamë

TË FUNDIT