Asnjë postim për tu shfaqur

Qëndro me ne

14,294FansaPëlqeje
182NdjekësitNdjek
78AbonentëAbonohu

Më të fundit

Gjendet trupi i 46 vjeçarit nga Skuraj

Kurbin - Në vijim të informacionit paraprak ku rreth orës 15:30, është njoftuar Salla Operative Kurbin se shtetasi A.M. 46 vjeç, banues në Skuraj...

“Dita e Shtegtarëve”/11 Këngëtarë, balerinat e Eagle Dance dhe mijëra qytetarë do pushtojnë sheshin...

Sheshi "Gjergj Kastrioti" në Lezhë është kthyer në një agora të hareshme, në një vend publik pra, në zemër të qytetit, ku qytetarë të...

Lezhë/ U hodh për t’u larë në lumin Mat, policia vijon ende kërkimet për...

Kurbin - Më datë 15.08.2018, rreth orës 15:30, është njoftuar Salla Operative në Kurbin, se shtetasi A.M. rreth 46 vjeç, banues në fshatin Skuraj,...

Video+Emri/Kush është lezhjani, krimi që bëri 19-vite më parë

Polica ka bërë të ditur se pas 19-vitesh në arrati, ka mundur të vërë në pranga shtetasin Ndue Memaj, 39-vjeç nga Lezha. Ky i...