Barcaleta e Ditës: “Babi, kam gjetur dashurinë e jetës time!”

Një djalosh lidhet me një vajzë dhe shkon t'i thotë të atit... - Babi kam gjetur dashurinë e jetës sime. Kemi vendosur të martohemi me...

Djali takon nënën biologjike pas 33 vjetësh në emision, përlotet e gjithë salla

Blerimi i ishte drejtuar programit “Dua të të bëj të lumtur” për të falenderuar nënën që e kishte rritur dhe për t’i premtuar që...

Barcaleta e Ditës: Berberi dhe Deputeti

Një ditë një luleshitës shkon tek një berber për një prerje flokësh. Pas prerjes, ai i kërkon faturën dhe berberi i përgjigjet: "Unë nuk mund...

Zbulon një Kuti gjatë Ristruksionit të Shtëpisë… Kur e Hap Kupton Fatin që i...

Kjo histori është një shembull i atij fati që ne të gjithë do të donim të kishim, por që ndodh vetëm me disa në...

E Adoptuan Vogëlushen në Ugandë… Sapo Mësoi Gjuhën, Ajo Tregoi një Histori Tronditëse

Vajza bëri një rrëfim që ndryshoi gjithçka... Ishin tashmë katër fëmijë në familjen e Jessica dhe Adam Davis, por të dy donin të adoptonin një...

Andrea Bocelli ka Dedikimin Më të Ëmbël për të Bijën: “Ja si i Jep...

Në ditëlindjen e vajzës e tij, Virxhinia, tenori me zërin ëngjëllor Andrea Bocelli ka vendosur të ndajë me botën një urim special. Sytë e tij...

Barcaleta e Ditës: Kasapi dhe i Dashuri i Vajzës

Vajza e një kasapi kthehet në shtëpi shumë e shqetësuar dhe i thotë babait të saj: "Babi, më duhet të të jap një lajm, POR...

Jeta Nuk të Merr Asgjë, Pa të të Dhënë Mbrapsht Diçka që Vërtet e...

Të gjithë kemi ëndrra në jetë dhe përpiqemi t’i realizojmë ato. Për ëndrrat më të mëdha përpiqemi më tepër dhe për ato më të...

Lidhja e Mrekullueshme mes Babait e Vajzës është Magjike! Mos i Humbisni këto Ilustrime...

Snezhana Soosh është një artiste ukrainase 37-vjeçare. Kohët e fundit ajo filloi të postojë në Instagram disa ilustrime prekëse të një babai me fëmijën...

Letër e Fundit Për Mashkullin që Më Theu Zemrën

Si ke qenë? Shpresoj të jesh mirë dhe e kam me të vërtetë. Nuk po tregohem false dhe as sarkastike siç mund ta ndjesh për...
Reklamë

TË FUNDIT