Basketbolli bëhet TREND në Lezhë, Besëlidhja (U14) me dy përfaqësues në kombëtare. Ja emrat…

Lezha nis një epokë të re edhe në basketboll. Ekipi Besëlidhja për grupmoshat U14 që u formatua pak më shume se 1 vit me...

Krenari për Lezhën! Besëlidhja nxjerr 4 Kampionë Kombëtar në Sportin e Mundjes (Fotot)

Sapo ka përfunduar në pallatin e sportit "Asllan Rusi" Kampionati Kombëtar i Mundjes për të Rritur dhe Besëlidhja e Lezhës nxorri 4 Kampionë Kombëtar...

Zvicëranët e Bazelit ofertë trajnerit të Besëlidhjes. Ai tundohet…

Ndryshe nga vitet e tjera, këto pushime verore futbollistët dhe stafi teknik i Besëlidhjes po i shijojnë të qetë. Duket se në skuadrën e...

Dje u luajt dhe ndeshja e fundit e Kampionatit: Kamza – Beselidhja 1 –...

Dje u luajt dhe ndeshja e fundit e Kampionatit: Kamza - Beselidhja 1 - 1 nga ku ekipi i Kamzes ( FSHF ) dhe...
Reklamë

TË FUNDIT