Miliarderi Samir Mane ‘mësyn’ sektorin financiar, ja cilës bankë i bleu 99% të aksioneve…

Banka e Pireut në Greqi ka njoftuar zyrtarisht sot se ka hyrë në një marrëveshje me Grupin Balfin dhe Komercijalna Banka, për shitjen e...

Rruga e re drejt Anglisë? Shqiptarët po frikësojnë shoferët e kamionëve

Gjithnjë e më shumë emigrantë po përpiqen të hyjnë nëpër kamionë për të arritur në Angli. Ata më së shumti shfrytëzojnë vendet e parkimit....

Gjendet trupi i 46 vjeçarit nga Skuraj

Kurbin - Në vijim të informacionit paraprak ku rreth orës 15:30, është njoftuar Salla Operative Kurbin se shtetasi A.M. 46 vjeç, banues në Skuraj...

Lezhë/ U hodh për t’u larë në lumin Mat, policia vijon ende kërkimet për...

Kurbin - Më datë 15.08.2018, rreth orës 15:30, është njoftuar Salla Operative në Kurbin, se shtetasi A.M. rreth 46 vjeç, banues në fshatin Skuraj,...

“Rana e Hedhun”/ Mbytet 62 vjeçari, ndërron jetë në spital…

Lezhë - Më datë 09.08.2018, rreth orës 13:25, në vendin e quajtur "Rana e Hedhun" në Shëngjin, është rrezikuar të mbytet në det shtetasi E.J....

Video+Emri/Kush është lezhjani, krimi që bëri 19-vite më parë

Polica ka bërë të ditur se pas 19-vitesh në arrati, ka mundur të vërë në pranga shtetasin Ndue Memaj, 39-vjeç nga Lezha. Ky i...

ÇUDIA/Dyfishohet kostoja e rrugës Milot-Balldren, Ministria: Projekti ka ndryshuar…

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, një ditë pasi Top Channel publikoi se kostoja që qytetarët do të paguajnë për rrugën Milot-Balldren u rrit me...

Lezhë/ Grabitësit e banesave ‘dhurojnë spektakël’…

Grabitjet e banesave në Lezhë për nga numri i episodeve ka gjasë ta kenë kaluar atë të serialit “100 Vitrinat”. Ky krahasim është me vënd...

Qëndro me ne

14,294FansaPëlqeje
182NdjekësitNdjek
78AbonentëAbonohu

Më të fundit

Gjendet trupi i 46 vjeçarit nga Skuraj

Kurbin - Në vijim të informacionit paraprak ku rreth orës 15:30, është njoftuar Salla Operative Kurbin se shtetasi A.M. 46 vjeç, banues në Skuraj...

“Dita e Shtegtarëve”/11 Këngëtarë, balerinat e Eagle Dance dhe mijëra qytetarë do pushtojnë sheshin...

Sheshi "Gjergj Kastrioti" në Lezhë është kthyer në një agora të hareshme, në një vend publik pra, në zemër të qytetit, ku qytetarë të...

Lezhë/ U hodh për t’u larë në lumin Mat, policia vijon ende kërkimet për...

Kurbin - Më datë 15.08.2018, rreth orës 15:30, është njoftuar Salla Operative në Kurbin, se shtetasi A.M. rreth 46 vjeç, banues në fshatin Skuraj,...

Video+Emri/Kush është lezhjani, krimi që bëri 19-vite më parë

Polica ka bërë të ditur se pas 19-vitesh në arrati, ka mundur të vërë në pranga shtetasin Ndue Memaj, 39-vjeç nga Lezha. Ky i...