Lezhë-Kurbin/ Përplasja e makinave në Skuraj, Policia jep informacion zyrtar

Rreth orës 16:55, në aksin rrugor Milot-Rrëshen, në Skuraj, automjeti tip “Renault” është përplasur me mjetin tip “Ford”, ku si pasojë kanë marrë dëmtime 4 shtetas dhe janë transportuar në spitalin e Traumës, Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Ndërkohë Joq Albania ka siguruar një video me pamjet nga vendi i ngjarjes, pamje nga të cilat kuptohet se automjetet kanë marrë dëmtime të forta për shkak të përplasjes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)