Lezhë/ 49 vjeçari në Torovicë i jep fund jetës

Njoftimi i Drejtorise Vendore te Policise Lezhe:

Informacion paraprak,

Më datë 03.02.2021,rreth orës 14 :30, pranë banesës së tij,në fshatin Torovicë, Lezhë është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi M.M.,49 vjeç

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.