Dëshmitari ‘X’/ Deputeti Ndreu: Opozita vetëm sa bëri autogol

Deputeti Pjerin Ndreu ka shkruar në rrjetin e tij social Facebook se ky tipi që u dekonspirua dhe u keqpërdor në mënyrë vulgare nuk tha asgjë të re nga ato që ka thënë opozita këto ditë.

Reagimi i plotë i Ndreut

Ky tipi qe u dekonspirua dhe u keqperdor ne menyre vulgare nuk tha asgje te re nga ata qe opozita ka thene e sterthene gjithe keto dite !

Por ajo qe me ben pershtypje eshte qe si mundet te jete kaq qesharak profili i viagruar i Lul Bashes me nje njeri me personalitet te dyshimte, i denuar per droge dhe mashtrim, me gjendje te mjeruar ekonomike, dhe qe na paska provoku se nuk kishte qellim te conte hashash !

Drejtesia duhet te veje gjerat ne vendin e vet dhe te zbardhe situaten qe me vidion e sotme me ngjan me shume me estraden e ushtrit dikur e nje kohe !

Padashur sot opozita beri outogol duke tregu partneret e vete ne lufte per pushtet!